AKADEMIA ZAWODOWCÓW

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_opacity=”0.5″ border_style=”solid”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

AKADEMIA ZAWODOWCÓW

[/fusion_text][fusion_text]

Cykl otwartych wykładów prowadzonych przez specjalistów poszczególnych dziedzin filmowych. W ramach AKADEMII ZAWODOWCÓW goście specjalni KAMERALNEGO LATA spotkają się z publicznością i porozmawiają na temat swoich doświadczeń artystycznych oraz kulisów związanych z realizacją własnych projektów artystycznych.

Jednym z wątków przewodnich tegorocznej AKADEMII ZAWODOWCÓW będzie film reklamowy. Podczas spotkania zawodowi filmowcy opowiedzą o specyfice pracy na planie filmu reklamowego. Poruszą podstawowe zagadnienia związane z pracą przy spocie reklamowym i omówią poszczególne etapy jego powstawania, od briefu do kolaudacji.

Uczestnicy wykładów dowiedzą się także jak wygląda długi i niekiedy bardzo żmudny proces tworzenia filmu, od momentu narodzin pomysłu aż po postprodukcję; jak powinna wyglądać współpraca scenarzystów, reżyserów, producentów, operatorów, montażystów i wreszcie aktorów oraz jak nad filmem pracuje się w polskiej branży filmowej, a jak w realiach amerykańskiego przemysłu filmowego. Zaproszeni goście podzielą się z publicznością historią swojej działalności w branży i rozmaitymi doświadczeniami z planów filmowych.

[/fusion_text][fusion_imageframe image_id=”2633″ style_type=”none” hover_type=”none” align=”none” lightbox=”no” linktarget=”_self” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″]https://kameralnelato.pl/wp-content/uploads/sites/4/2017/06/akademia_zawodowcow.png[/fusion_imageframe][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sep_color=”rgba(224,222,222,0)” top_margin=”10″ bottom_margin=”10″ alignment=”center” /][fusion_text]

PROGRAM

W ramach AKADEMII ZAWODOWCÓW odbędą się następujące wykłady otwarte:

WSPÓŁPRACA REŻYSER – OPERATOR. INSCENIZACJA.
prowadzenie: Adam Palenta
czwartek, 6 lipca 2017, godz. 14.00 – 16:00
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, ul. Traugutta 61A

SPECYFIKA PRACY NA PLANIE FILMU REKLAMOWEGO
prowadzenie: Michał Dąbal, Antoni Nykowski
piątek, 7 lipca 2017, godz. 13.00 – 15:00
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, ul. Traugutta 61A

AKTORSTWO FILMOWE
prowadzenie: Robert Gonera
piątek, 7 lipca 2017, godz. 15.30 – 16:30
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, ul. Traugutta 61A

organizatorzy:
Stowarzyszenie FILMFORUM
American Corner Radom

Projekt realizowany przy wsparciu Ambasady USA w Warszawie.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]