Przejdź do treści

Konkurs Filmów Odrzutowych Hyde Park

PONIEDZIAŁEK (5 LIPCA 2021) | 21:30

Otwarta – WINE CAFE
ul. Żeromskiego 29, Radom

I BLOK

Eternal Way

reż. Wiktor Kotarski 

2 min

Historia człowieka zamieszkującego Ziemię, na której dostęp do wody pitnej jest już diametralnie ograniczony. Bohater, pod wpływem czasu, nieświadomie staje się tym, przeciwko czemu próbował walczyć, tworząc niekończący się, zapętlony schemat wydarzeń.

Target: Dziennikarstwo w korpomafii

reż. Maciej Pawłowski

5 min

Dziennikarstwo stało się więźniem korporacyjnych trybików. Jakość tekstów traci na znaczeniu. Im więcej artykułów, tym więcej reklam, im więcej reklam, tym więcej kasy. A gdy pojawiają się pieniądze, to nadpływają rekiny…

Bitwus Warszawus 2.020

reż. Maciej Sławuski

2 min

Obraz przedstawiający marsz o wolność zmalowany na żywo 24 października 2020 w Warszawie, czyli tak zwaną Bitwę Warszawską 2.020. Film ten to reAnimacja obrazu olejnego artysty-terrorysty poszukiwanego pod pseudonimem SlawusPolonus.

W klatce

reż. Maja Górczak

10 min

Monotonię rodzinnej izolacji przerywa tajemnicza choroba Bogdana – domowego królika. Członkowie rodziny próbują znaleźć sposób, aby wyleczyć ich ukochanego pupila i jak najszybciej wrócić do normalności.

II BLOK

Kino Nieme 

reż. Zespół Animujemy

5 min

Po tym filmie już nigdy nie odezwiesz się w kinie.

Poza

reż. Wawrzyniec Turowski

3 min

Jak długo możemy być offline? Użytkownik musi odpowiedzieć na pewne pytanie, aby uruchomić grę. Brak możliwości pominięcia tego kroku sprawia, że nie ma on ochoty na kontynuację. Jakiego wyboru dokona?

Dziwna Rzecz na Retkinia 

reż. Michał Lejczak

6 min

Turpistyczna animacja ma na celu przedstawić aferę grzybową, która miała miejsce w grudniu 2018 roku w Łodzi. Historia jest przekazana głównie poprzez warstwę dźwiękową – rozmowę telefoniczną.

Buddy film

reż. Hanna Seredyńska

8 min Akcja dzieje się na osiedlu mieszkaniowym. Buddy film – kumple spotykają się, aby wspólnie przeżyć przygodę. Co będą robić?

III BLOK

Rozen – Tańczyć

reż. Ola Hulbój

4 min

To romantyczna historia dzieląca się na dwie połowy – dziewczyny i chłopaka. Nie pasują do świata i wprawia ich to w zakłopotanie do momentu, gdy się spotykają.

YOLO

reż. Wawrzyniec Turowski

8 min

Grupa przyjaciół dowiaduje się z audycji radiowej o szokującej rzeczy. Bohaterowie nie zastanawiając się długo postanawiają ruszyć do działania. Jednak czy warto wierzyć we wszystko, co usłyszymy w mediach?

DeLinsky’s Madness

reż. Kamil Wójcik

3 min

Ponoć gdy człowiek strzela, to diabeł nosi kule. A może jest na odwrót?

Jak mój sąsiad Władek oszukał śmierć

reż. Kacper Celuch

1 min

To będzie najdziwniejsza historia jaką kiedykolwiek poznaliście.

Najgorszy dzień w moim życiu

reż. Maciej Pawłowski

7 min

Wesele to nie przelewki, a już na pewno nie działalność charytatywna. Miesiące, ba, lata przygotowań, a na koniec goście plują ci w twarz dziadowskimi prezentami! Niektórym mogą puścić nerwy… Zobaczcie narodziny Bridezilli!