NIEBO NAD RADOMIEM

plenerowe pokazy filmowe
Mazowiecki Program Profilaktyki Społecznej

Pokazy plenerowe są tą częścią imprezy, która adresowana jest do najszerszej publiczności. Celem jest zwrócenie uwagi na zadanie przedsięwzięcia, skłonienie do uczestnictwa w kulturze filmowej oraz – zgodnie z duchem imprezy – kształtowanie dobrych wzorców i zachęcanie do twórczego spędzania wolnego czasu. W repertuarze skupimy się na kultowych filmach policyjnych. Dodatkowo – po raz pierwszy w historii festiwalu – zaprosimy naszych widzów do kina samochodowego.

Kino samochodowe odbywa się na parkingu centrum handlowego przy ul. Andrzeja Struga 60 (wjazd od ul. Stanisława Zbrowskiego). Wjazd samochodów możliwy będzie od godziny 20.00. Wszyscy uczestnicy poddani zostaną mierzeniu temperatury oraz odkażeniu rąk. Jakkolwiek zgodnie z przepisami w każdym samochodzie może przebywać dowolna liczba pasażerów (zgodnie z homologacją samochodu) to komfortowy udział w seansie możliwy jest tylko z pierwszego rzędu siedzeń. Jednocześnie – zgodnie z wytycznymi sanitarnymi – obowiązuje zakaz opuszczania pojazdów a osoby niezamieszkujące lub niegospodarujące wspólnie mają obowiązek noszenia maseczek. Dźwięk transmitowany jest wyłącznie na falach UKF dlatego samochód musi posiadać sprawny radioodbiornik.

Seanse plenerowe:
miejsce: plac Konstytucji 3 Maja (Fontanny)
termin: 9 oraz 12 i 13 sierpnia 2020

Kino samochodowe:
Parking centrum handlowego
ul. Andrzeja Struga 60 (wjazd od ul. Stanisława Zbrowskiego)
termin: 11 sierpnia 2020

„SIEDEM”
reż. David Fincher
9 sierpnia 2020,
godz. 21.00
plac Konstytucji 3 Maja

Brad Pitt i Morgan Freeman występują w przerażającym thrillerze psychologicznym jako detektywi tropiący seryjnego mordercę, który wybiera swoje ofiary według siedmiu grzechów głównych.

„FARGO”
reż. Ethan Coen, Joel Coen
11 sierpnia 2020,
godz. 21.00
kino samochodowe,
ul. Andrzeja Struga 60

Aby wydostać się z finansowych tarapatów, Jerry musi zdobyć sporą sumę pieniędzy. Postanawia porwać własną żonę i wyłudzić okup od teścia.

„MIAMI VICE”
reż. Michael Mann
12 sierpnia 2020,
godz. 21.00
plac Konstytucji 3 Maja

Podający się za przemytników policjanci z Miami, Sonny Crockett i Ricardo Tubbs, podejmują niebezpieczną próbę infiltracji struktur międzynarodowego kartelu narkotykowego.

„INFILTRACJA”
reż. Martin Scorsese
13 sierpnia 2020,
godz. 21.00
plac Konstytucji 3 Maja

Tajny policjant w szeregach grupy przestępczej i informator mafii w bostońskiej jednostce dochodzeniowej toczą ze sobą śmiertelną rozgrywkę.