DOŁĄCZ DO WOLONTARIUSZY KAMERALNEGO LATA!

KAMERALNE LATO daje szansę na zdobycie doświadczeń związanych z koordynacją pracy zespołu i kreatywnym działaniem w grupie, pozwala wykazać się zaradnością i samodzielnością oraz poznać kulisy pracy w branży artystycznej. Podczas festiwalu wolontariusze mają możliwość zaangażowania się w kilka obszarów tematycznych, takich jak: obsługa biura festiwalu, wsparcie organizacyjne, praca w biurze prasowym, pomoc techniczna przy projekcjach, konferencjach branżowych i warsztatach filmowych oraz opieka nad gośćmi zagranicznymi. Po zakończeniu rekrutacji zakres i termin działań zostanie indywidualnie dostosowany do każdego z wolontariuszy.

WYJĄTKOWA EDYCJA IMPREZY

Program jubileuszowej, 10. edycji KAMERALNEGO LATA będzie obfitować w różnorodne wydarzenia – od skierowanych do szerokiej widowni imprez plenerowych po specjalistyczne spotkania branżowe. W tym roku spodziewać się można także rekordowej liczby gości ze świata filmowego – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Organizacja tego wyjątkowego wydarzenia będzie niosła za sobą wiele wyzwań i wartościowych doświadczeń oraz ogromną satysfakcję!

KRONIKA FILMOWA

Wolontariat przy festiwalu filmowym to od lat sprawdzony sposób na rozpoczęcie pracy w branży filmowej. Wiele osób w taki właśnie sposób rozpoczęło karierę menadżera kultury lub innego specjalisty zajmującego się kinem. To także okazja przyjrzenia się pracy w kulturze, wzięcia udziału w prestiżowym wydarzeniu, poznania nowych ludzi i spotkania osób znanych tylko z ekranu kinowego. Jest to również ciekawy sposób zaliczenia praktyk studenckich lub odbycia stażu. Poszukujemy energicznych, kreatywnych wolontariuszy z pozytywnym podejściem do wykonywanych działań.

KOGO SZUKAMY?

Propozycja skierowana jest do wszystkich osób, które chcą przez tydzień przyjrzeć się organizacji dużej imprezy filmowej oraz obcować z gwiazdami ekranu i ważnymi postaciami polskiej kultury.  Poszukujemy kreatywnych pasjonatów z pozytywną energią, osób interesujących się filmem, które chciałyby wziąć udział w dużym i prestiżowym wydarzeniu.

Wolontariat to okazja do odbycia atrakcyjnych praktyk studenckich lub stażu zawodowego, zdobycia cennego doświadczenia w pracy przy tego typu wydarzeniach w przyjemnej, kreatywnej atmosferze. Wolontariusze otrzymają oficjalny certyfikat udziału w organizacji 10. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO, zostaną objęci ubezpieczeniem oraz zyskają możliwość udziału w serii ciekawych wydarzeń artystycznych.

ZGŁOSZENIA

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza i prosimy o przesłanie go na adres mailowy: biuro@filmforum.pl
Na zgłoszenia czekamy do 19 czerwca 2017 r.

Aby brać udział w działaniach zespołu wolontariackiego trzeba mieć ukończone 18 lat.

Zapraszamy!