SCRIPTMARKET.PRO – networking młodej branży filmowej
w ramach 13. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO w Radomiu

Uwaga! Termin zgłoszeń mija 31 lipca 2020 r.

SCRIPTMARKET.PRO to wydarzenie przeznaczone dla młodej branży audiowizualnej, stanowiące platformę do nawiązywania współpracy w zakresie produkcji i koprodukcji pełnometrażowych filmów fabularnych, ze szczególnym uwzględnieniem projektów mikrobudżetowych, realizowanych przez młodych reżyserów i producentów kreatywnych.

Wydarzenie stwarza sprzyjające warunki do wymiany wiedzy, kontaktów, doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy młodymi scenarzystami, reżyserami, producentami oraz przedstawicielami instytucji finansujących produkcję filmową, służące budowaniu kompetencji niezbędnych do planowania wspólnych działań.

Radom z roku na rok staje się miastem coraz bardziej przychylnym filmowcom. Działania lokalnych pasjonatów i aktywistów w połączeniu z coraz bardziej rozpoznawalną marką radomskiego festiwalu filmowego – KAMERALNEGO LATA – sprawiają, że Radom, ze swoim bogatym zapleczem różnorodnych lokacji ma szansę stać się ważnym ośrodkiem polskiej produkcji filmowej, rozpoznawalnym wśród młodych twórców i producentów.

Spotkajmy się w Radomiu!

Regulamin Naboru na Pitchingi

Jestem scenarzystą,
zgłaszam się na
Pitchingi Scenariuszy Filmowych

ZGŁOŚ SIĘ

Jestem producentem planowanego filmu,
zgłaszam się na
Pitchingi Projektów Filmowych

ZGŁOŚ SIĘ

Projekt „SCRIPTMARKET.PRO – networking młodej branży filmowej” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.