Przejdź do treści

INTERFILMLAB 8.0: otwieramy nabór na branżową sekcję KAMERALNEGO LATA!

W 2024 roku odbędzie się już 8. edycja projektu INTERFILMLAB – programu edukacyjnego na rzecz zwiększenia konkurencyjności i możliwości eksportowych polskiego przemysłu filmowego. Przyjedź w lipcu do Radomia, by uczestniczyć w pierwszej części programu INTERFILMLAB 8.0 podczas 17. Międzynarodowych Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO!

INTERFILMLAB 8.0 to projekt szkoleniowy dedykowany osobom zainteresowanym udziałem w sekcji branżowej tegorocznych Międzynarodowych Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO. Dzięki akredytacji INTERFILMLAB 8.0 uczestnicy będą mogli wziąć udział nie tylko w otwartych debatach, panelach dyskusyjnych i case studies, ale również w cyklu specjalistycznych wykładów dotyczących europejskiego rynku audiowizualnego. Ponadto osoby biorące udział w INTERFILMLAB 8.0 będą miały okazję podjąć współpracę z młodymi filmowcami z Malty, Norwegii oraz Francji w trakcie wspólnych warsztatów dotyczących międzynarodowych koprodukcji filmowych.

Jak się zgłosić na INTERFILMLAB 8.0 w Radomiu? 

Pierwsza odsłona 8. edycji projektu INTERFILMLAB odbędzie się od 7 do 13 lipca w Radomiu. Program jest skierowany do młodych przedstawicieli branży filmowej w wieku 20-29 lat, w szczególności do studentów oraz absolwentów szkół filmowych i artystycznych. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Organizator zapewnia uczestnikom bezpłatny nocleg i częściowe wyżywienie.

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, zapoznaj się z regulaminem i wypełnij dokładnie formularz zgłoszeniowy.

Nabór na INTERFILMLAB 8.0 trwa do 17 czerwca 2024. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają informację o udziale w projekcie do 19 czerwca 2024.


Organizatorem projektu „INTERFILMLAB 8.0 – program edukacyjny na rzecz zwiększenia konkurencyjności i możliwości eksportowych polskiego przemysłu filmowego (8. edycja) jest Instytut KOSMOPOLIS Fundacja Nauki, Kultury i Edukacji – organizacja partnerska konsorcjum The Filmforum Group.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pozostających w dyspozycji Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w ramach Programu: „Rozwój Sektorów Kreatywnych 2024”.