Przejdź do treści

Wolontariusze i wolontariuszki na KAMERALNE LATO poszukiwani!

wolontariat kameralne lato

Wolontariat w trakcie KAMERALNEGO LATA to wyjątkowa okazja na zdobycie doświadczenia przy organizacji międzynarodowego wydarzenia kulturowego i poznanie ciekawych ludzi z branży filmowej.

Ogólnopolskie Spotkania Filmowe KAMERALNE LATO zaczynało jako niewielki festiwal przeznaczony dla mieszkańców Radomia, a teraz jest to jedno z najważniejszych kulturowych wydarzeń regionu. W ramach festiwalu odbywają się trzy konkursy filmowe, warsztaty, spotkania z twórcami, liczne pokazy specjalne i imprezy plenerowe. Zgłaszając się na wolontariat w ramach imprezy o tak bogatym i różnorodnym programie, należy nastawić się na pracowity tydzień pełen wrażeń, zawiązywania nowych przyjaźni i obcowania z fascynującym światem kina.

Jakie obowiązki będą mieli wolontariusze?

Na ekipę wolontariuszy czekają różnorodne zadania, jak np.: wsparcie organizacyjne biura festiwalowego, pomoc techniczna przy projektach, warsztatach i konferencjach oraz opieka nad gośćmi i uczestnikami festiwalu.

Co zapewniamy?

– zdobycie doświadczenia w organizacji wydarzenia kulturalnego,

– udział w ciekawych wydarzeniach artystycznych,

– możliwość obcowania z uznanymi filmowcami i gwiazdami kina,

– przestrzeń do spotkania ludzi o podobnych zainteresowaniach,

– oficjalny certyfikat ukończenia wolontariatu,

– możliwość zaliczenia praktyk studenckich,

– ubezpieczenie.

Szukamy osób:

– zorganizowanych,

– komunikatywnych,

– gotowych na nowe wyzwania.

Jak się zgłosić?

Termin realizacji wolontariatu: 1-9 lipca 2023 r.
Miejsce realizacji wolontariatu: Radom
Wiek wolontariuszy: 18+

By wziąć udział w rekrutacji, należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz. Nabór na wolontariat trwa do 21 czerwca 2023 roku. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Ogólnopolskie Spotkania Filmowe KAMERALNE LATO odbędą się w dniach 2-8 lipca w Radomiu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie FILMFORUM.