Przejdź do treści

Twórz z nami festiwal filmowy jako wolontariusz!

Chcesz w ciekawy sposób spędzić pierwszy tydzień lipca? Podejrzeć „od kuchni”, jak wygląda organizacja festiwalu filmowego? Zdobyć doświadczenie zawodowe? Dobrze się składa, bo właśnie otwieramy nabór na wolontariuszki i wolontariuszy KAMERALNEGO LATA!

„Jakie będą moje obowiązki?”

Wolontariuszy potrzebujemy do organizacji recepcji festiwalowej, technicznej pomocy podczas projekcji, dokumentacji fotograficznej, biura prasowego, opieki nad gośćmi (także zagranicznymi), animacji podczas sekcji dziecięcej i wielu, wielu innych specjalnych zadań. Jak widać – jest z czego wybierać. Wolontariat trwa od 30 czerwca do 8 lipca.

„Co ja będę z tego mieć?”

Wolontariat możesz zaliczyć do praktyk zawodowych. Możesz go wpisać do CV, bo dostaniesz od nas certyfikat odbytego wolontariatu. Możesz poznać wielu ludzi z branży filmowej. Możesz zobaczyć na własne oczy, w jaki sposób organizowany jest festiwal filmowy.

„Czy macie jakieś specjalne wymagania co do wolontariuszy?”

Tylko ukończone 18 lat.

To będzie tydzień pełen wrażeń, nowych znajomości (także międzynarodowych) i budowania atmosfery kultowego festiwalu. Tym, co będzie łączyło jego wydarzenia z widzami i mieszkańcami Radomia, będziesz właśnie Ty! Wystarczy, że do 22 czerwca 2018 r. wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Zgłoś się i pomóż nam na 7 dni zamienić Radom w mazowiecką stolicę filmu!